CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest produkcja drewnianych elewacji i żaluzji, zabezpieczonych ogniochronnie, produkowanych z wysokiej jakości materiałów i komponentów.  Zespół doświadczonych pracowników, zaangażowanych w tworzenie nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, pozwala nam na przygotowanie produktów w pełni odpowiadających na oczekiwania Klientów. Produkcja żaluzji drewnianych i realizacja elewacji drewnianych to wyłącznie indywidualne projekty uwzględniające oczekiwania i zadowolenie naszych Klientów. Uzupełnieniem oferty są przeglądy, konserwacja i serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjny.

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i komponenty, a także stosujemy sprawdzone metody pracy i zaawansowane rozwiązania technologiczne.
Jako producent dbamy w ten sposób o niezawodność, trwałość i estetykę naszych produktów. Produkcja żaluzji drewnianych i realizacja elewacji drewnianych to wyłącznie indywidualne projekty uwzględniające oczekiwania i zadowolenie naszych Klientów.

ŻALUZJE

Jako producent żaluzji, oferujemy rozwiązania praktycznie w pełnym asortymencie, stałe, przesuwne, harmonijkowe, od tradycyjnych żaluzji drewnianych po nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem różnorodnych materiałów spełniających wysokie wymagania i wizje architektów.

ELEWACJE

Domy z drewnianą elewacją wyglądają szlachetnie, lekko i elegancko, ale przede wszystkim bardzo ciepło i przytulnie. Doskonale wpisują się niemal w każde w otoczenie (choć najpiękniej prezentują się na zielonych, zalesionych działkach), tworząc harmonijną całość z przyrodą.

OSŁONY URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

Osłony urządzeń technologicznych na dachach to znaczące uzupełnienie naszej podstawowej oferty. Oferujemy pełen zakres prac od kompletnego projektu, poprzez produkcje i montaż konstrukcji, wykonanie przegród akustycznych i finalny montaż dowolnie wybranych okładzin żaluzyjnych, płytowych lub siatek.

POZOSTAŁE

Firma Esbud to ceniony producent tarasów i elementów małej architektury, w tym pergoli i ławek, znany ze swojej solidności i innowacyjnego podejścia do projektowania przestrzeni zewnętrznych. Specjalizując się w wysokogatunkowych materiałach, Esbud oferuje klientom nie tylko estetyczne
i nowoczesne rozwiązania, ale także trwałe konstrukcje odporne na warunki atmosferyczne.

CO NAS WYRÓŻNIA ?

Stale pracujemy nad rozbudową naszego asortymentu.

Chętnie wprowadzamy do oferty nowe projekty.

Interesujemy się innowacjami technicznymi, które możemy wykorzystać tworząc nasze produkty.