ŻALUZJE

Jako producent żaluzji, oferujemy rozwiązania praktycznie w pełnym asortymencie, stałe, przesuwne, harmonijkowe, od tradycyjnych żaluzji drewnianych po nowoczesne rozwiązania
z zastosowaniem różnorodnych materiałów spełniających wysokie wymagania i wizje architektów. Żaluzje zewnętrzne są z pewnością jednym z najbardziej ozdobnych elementów elewacji, a poza tym pełnią bardzo istotne funkcje użytkowe chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem – wpadające światło słoneczne jest lekko rozproszone i tworzy we wnętrzu wyjątkowy klimat. Wszystkie te zalety sprawiają, że żaluzje są coraz częściej projektowane przez architektów jako elegancki dodatek jednocześnie znacząco poprawiający walory użytkowe budynku.

W ofercie

  • Żaluzje przesuwne
  • Żaluzje harmonijkowe
  • Żaluzje stałe
  • Żaluzje fasadowe
  • Żaluzje aluminiowe

ŻALUZJE PRZESUWNE ZEWNĘTRZNE

Żaluzje zewnętrzne przesuwne to podstawowy rodzaj oferowany przez nas do zastosowania praktycznie na każdą elewację. Pełna oferta od żaluzji drewnianych, przez aluminiowe, stalowe do szklanych i siatkowych, pozwala na swobodny wybór do każdego rodzaju elewacji.

ŻALUZJE HARMONIJKOWE

Żaluzje harmonijkowe sprawdzają się tam, gdzie nie ma miejsca na elewacji na parkowanie żaluzji przesuwnych. Montowane mogą być we wnękach okiennych, umożliwiając zlicowanie skrzydeł po zamknięciu z płaszczyzną elewacji. Tworzą ciekawe rozwiązanie przestrzenne.

ŻALUZJE STAŁE

Żaluzje stałe mogą być wykorzystane jako ozdoba elewacji, stała przegroda lub jako osłona na pergolach i balkonach. Dzięki odpowiednio dobranym odstępom i nachyleniu lamel żaluzji, uzyskujemy oczekiwany stopień rozproszenia promieni słonecznych i właściwą osłonę tarasu.

ŻALUZJE FASADOWE

Realizujemy projekty żaluzji fasadowych tzw. „Żyletek”, jest to idealne rozwiązanie dla dużych powierzchni przeszklonych na elewacji. Dowolne gabaryty żaluzji i wybór dowolnych materiałów: drewna i kompozytu, aluminium i stali do ich produkcji, uzupełniamy własnymi projektami systemów mocowania do konstrukcji budynku.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Rozwiązanie najczęściej stosowane na obiektach przemysłowych, stacjach benzynowych lub miejscach wymagających zastosowanie elementów o odpowiedniej klasie odporności ogniowej. Produkowane z dowolnych profili aluminiowych z możliwością lakierowania proszkowego z imitacją usłojenia drewna.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu

Czy marzysz o przekształceniu swojej przestrzeni zewnętrznej w oazę komfortu i stylu? Nasza firma jest tu, aby uczynić Twoje marzenia rzeczywistością!
Nasi doświadczeni specjaliści służą pomocą na każdym etapie procesu, od konsultacji projektowych po profesjonalny montaż. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem, dlatego zapewniamy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także doskonałą obsługę klienta.