ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY

Firma Esbud to ceniony producent tarasów i elementów małej architektury, w tym pergoli i ławek, znany ze swojej solidności i innowacyjnego podejścia do projektowania przestrzeni zewnętrznych. Specjalizując się w wysokogatunkowych materiałach, Esbud oferuje klientom nie tylko estetyczne i nowoczesne rozwiązania, ale także trwałe konstrukcje odporne na warunki atmosferyczne. Firma wyróżnia się profesjonalizmem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów i dostarczając kompleksowe, funkcjonalne oraz eleganckie elementy, które podnoszą atrakcyjność otoczenia budynków.

W uzupełnieniu naszego zakresu podstawowego oferujemy realizację:

  • tarasów drewnianych
  • pergoli
  • balustrad
  • przegród balkonowych
  • elementów małej architektury

TARASY I PERGOLE

Oferujemy wykonanie i montaż tarasów z dowolnego gatunku drewna i by miejsce do relaksu było kompletne proponujemy taras osłonić pergolą z odpowiednio dobranymi żaluzjami dla rozproszenia promieni słonecznych i ochroną przed wiatrem.

BALUSTRADY I PRZEGRODY

Nasza oferta to balustrady aluminiowe lakierowane proszkowo lub stalowe cynkowane ogniowo i lakierowane proszkowo z wypełnieniami ażurowymi lub szklanymi. Przegrody balkonowe dzielące powierzchnię balkonów to konstrukcje dobrane do balustrad z wypełnieniem drewnianym lub płytowym typu HPL, Trespa lub nieprzezierne szkło.

ELEMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY

Zagospodarowanie otoczenia inwestycji wykonujemy na podstawie indywidualnych projektów małej architektury, oferujemy estetyczne i praktyczne rozwiązania, podkreślające unikalny charakter każdego miejsca.